Свято для ветеранів та родин загиблих черкаських героїв влаштували у Будинку ветеранів

Свято для ветеранів та родин загиблих черкаських героїв влаштували у Будинку ветеранів

У перший день весни у міському Будинку Ветеранів ім.Є.Подолянчука голова ГО “Спілка ветеранів повітряно-десантних військ та військ спеціального призначення” Володимир Болсуновський організував творчий захід за участю ветеранів та родин загиблих черкаських Героїв, для яких була проведена фотосесія з професійним фотографом.

Колективом Будинку Ветеранів були створені фотозони, стилізовані під українську селянську хату. Оскільки дім і хата в українській традиції – символ щастя, добробуту, єдності сім’ї та роду.
Також учасниці фотосесії мали можливість обрати та приміряти на себе українське народне вбрання.
Головна ідеє я тематичної фотосесії – в акцентуванні уваги на вагомій історичній ролі жінки-матері у формуванні моральних та духовних якостей захисників нашої країни.

Після фотосесії ветерани та родини загиблих Героїв поспілкувались за чашкою смачної кави. Під час розмови обговорили плани на майбутнє стосовно покращення прилеглої території Будинку Ветеранів та інші актуальні питання.

Міський голова Анатолій Бондаренко підкреслює: і громадськість, і влада мають усіляко підтримувати наших захисників та їхні родини:

«Черкаси – місто Героїв. Багато наших земляків зараз ризикують своїми життями, захищаючи Україну, і на превеликий жаль, за роки війни багато хто із них загинув за рідну землю. Наш обов’язок – належним чином вшанувати пам’ять полеглих, та підтримати тих, хто повернувся з війни додому та їхніх близьких», – зазначає міський голова.

Залиште коментар