Свіча у вигляді яйця: створення композицій до Великодня

Свіча у вигляді яйця: створення композицій до Великодня

Черкаський обласний художній музей пропонує майстер-клас із фітодизайну від черкаської дизайнерки Надії Груздєвої зі створення свічки у вигляді яйця як святкової композиції до Великодніх свят.

Потрібні матеріали:
– свічка чайна жовта (таблетка);
– парафінова свічка біла;
– половина шкарлупи від яйця (нижня частина);
– металева ємкість для плавлення парафіну.

Покроковий майстер-клас
1. Плавимо парафін у металевій ємкості (див. фото з №1).
2. Беремо половинку шкарлупи яйця, заливаємо на дно приблизно чайну ложку парафіну. Чекаємо, коли парафін трохи застигне (див. фото з №2).
3. Видаляємо жовту свічку з металевої форми та встановлюємо її зверху парафіну в центрі шкарлупи (див. фото з №3).
4. Між жовтою свічкою та шкарлупою є проміжок, який ми поступово заповнюємо розплавленим парафіном (для цього обережно обертаємо шкарлупу в руці) (див. фото з №4).
5. Чекаємо до повного застигання парафіну. Наша свіча готова, вона має вигляд половинки вареного яйця (див. фото з №5).
6. За допомогою окремого кріпления (це може бути будівельний дюбель, зубочистка, двусторонній скотч пінний, скотч канцелярський тощо) (див. фото з №6) свічку можна використовувати для створення композицій у горщику з кімнатними рослинами.
7. Обережно звільняємо поверхню парафіну від шкарлупи (див. фото з №7) та отримуємо плаваючу свічу, якою прикрашаємо святкову композицію.

Надихайтесь, екпериментуйте, створюйте атмосферу свята у своїх домівках! Художній музей разом із Надією Груздєвою бажає вам гарного Великодня!

Залиште коментар