Сильні міста – сильна країна: Бондаренко і Садовий обговорили перспективи місцевого самоврядування (ВІДЕО)

Сильні міста – сильна країна: Бондаренко і Садовий обговорили перспективи місцевого самоврядування (ВІДЕО)

Сильні міста – сильна країна. У цьому переконаний міський голова Львову Андрій Садовий. Сьогодні почесний гість завітав до Черкас, аби зустрітись з керівництвом міста та взяти участь в урбаністичному форумі з обміну досвідом Urban Talks: Черкаси & Львів, який розпочнеться о 17-00 в приміщенні обласного художнього музею (за адресою: вул. Хрещатик, 259), повідомляють у Черкаській міській раді.
У щирій невимушеній атмосфері міські голови Черкас та Львову Анатолій Бондаренко та Андрій Садовий обговорили найбільш актуальні проблеми життєдіяльності міст та окреслили ефективні шляхи їх вирішення.

Зокрема, оновлення громадського транспорту, комунальної інфраструктури, ремонту доріг, розвиток промисловості, залучення інвестицій, наповнення бюджету та багато іншого.

На думку Андрія Садового, українські міста мають істотний потенціал, а органи місцевого самоврядування спроможні ефективно працювати у напрямку розвитку та забезпечення комфортних умов для життя своїх громад.

Але для цього потрібно, аби політика не втручалась у господарчі питання. Оскільки саме політичні амбіції і протистояння між керівництвом міста та депутатським корпусом доволі часто стають на заваді. Тоді як заручниками стає безпосередньо громада міста. Адже таким чином блокується вирішення низки важливих соціальних питань.

Андрій Іванович вважає, що доцільно внести відповідні зміни на законодавчому рівні.

Підтримує його в цьому і Анатолій Бондаренко, наголосивши, що в існуючій ситуації доволі непросто працюється. Проте міська влада Черкас впевнено працює і рухається вперед у забезпеченні належного функціонування міста.

Про що говорили керманичі, дивіться у відео.

 

Залиште коментар