Синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині цього тижня

Синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині цього тижня

З 29 січня температурний фон вище норми на 7-9º та відповідає другій половині березня. Сніг продовжує танути, на сьогодні його висота сягає 1-10 см, грунт талий. Малі річки та верхня частина Кременчуцького водосховища майже очистилися від льоду. Значного підвищення рівнів води поки що не відмічається. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Відсутність стійкого осередку холоду, який звичайно буває на сході, дає змогу сподіватися, що справжня зима вже не повернеться, хоча ймовірні «хвилі холоду». Як і характерно для ранніх весен, «поступовість» весняного наступу переважатиме і надалі.

на цьому тижні погода відзначиться чергуванням тепла та холоду на фоні незначних опадів. Сонячним обіцяє бути лише початок тижня, тож про 9-11º тепла, які були вчора 17 лютого, можна лише мріяти. Вже сьогодні вночі температура знизиться до 2-7º морозу.

Найхолодніше очікується 22-23 лютого, морози вночі сягатимуть -4..-9º, вдень -2..-5º. В решту днів температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-5º тепла.

Опади у вигляді мокрого снігу та снігу очікуються 21-22 лютого.

Залиште коментар