“Ситуація на дорогах Черкас значно покращилася”, – керівник патрульної поліції Олександр Кокоба

“Ситуація на дорогах Черкас значно покращилася”, – керівник патрульної поліції Олександр Кокоба

На сесії міської ради коротку статистику про ситуацію на черкаських дорогах озвучив керівник Патрульної поліції м. Черкаси Олександр Кокоба.

Про це пише “Вичерпно“.

Зроби він це під час виступу представників ГО «Авто Євро Сила», які вимагали звільнення очільника КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника через незадовільний стан доріг у Черкасах. Також вони відзначали, що багато ДТП в місті спричинено саме незадовільним дорожнім покриттям.

Проте головний патрульний Черкас навів статистичні дані, які спростовують цю інформацію.

– Що стосується аварійності на дорогах, то по статистиці, більше аварій відбувається на відремонтованих дорогах, оскільки там швидкість більша, а на дорогах з ямами — менше. Хоча, звичайно, дороги бажають кращого, — відзначив Кокоба. —  Але можу сказати, що по декільком напрямкам ситуація в Черкасах покращилася.

Загалом за рік в місті відбулося більше тисячі ДТП, близько 300 з них з потерпілими, 14 осіб загинуло.

Також він зауважив, що з початку року Управлінням Патрульної поліції м. Черкаси до департаменту житлово-комунального комплексу ЧМР було направлено 131 припис щодо усунення недоліків на дорогах Черкас, які в подальшому направлялися до КП «ЧЕЛУАШ». Окрім того, було направлено 145 пропозицій щодо удосконалення організації дорожнього руху.

На виконання цих вимог в місті Черкаси було проведено поточний ремонт дорожнього покриття загальною площею 109 тис. 453 кв м, у два рази більше, ніж у минулому році. Капітальний ремонт був проведений на близько 65 тис. кв м. Окрім того, у цьому році був встановлений 381 дорожній знак (у минулому році — 76).

Залиште коментар