Тепловики звітують про готовність до опалювального періоду

Тепловики звітують про готовність до опалювального періоду

На сьогодні Черкаська ТЕЦ завершила три етапи гідравлічних випробувань на магістральних трубопроводах міста.  Перевірку мереж під тиском 16 кгс/см2  вже пройшли мікрорайон «Митниця», вулиці Новопречистенська, Кривалівська, Дашковича, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Б.Хмельницького, Гуржіївська,  а також – мікрорайон «Д»), інформує прес-служба міської ради.

З вересня розпочато четвертий етап випробувань, який охопить Південно-Західний район, вул. Чорновола та вул. Смілянську. Тепловики обіцяють всі роботи з перевірки мереж завершити, орієнтовно, до 20 вересня.
Як розповів головний інженер ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» В’ячеслав Желдубовський, за результатами проведених гідравлічних тестувань мереж виявлено 71 порив, з яких всі ліквідовано. Також підприємство здійснило роботи з основного складу котелень. Тож в опалювальний сезон входить з новим та відремонтований обладнанням.

Тоді як вже завершується перекладання близько двохсот метрів тепломережі трубами більшого діаметру по вул. Симиренківської.

За словами В’ячеслава Миколайовича, зазначена робота сприятиме покращенню якості подачі теплоносія   у квартири мешканців будинків, розташованих у мікрорайонах «Митниця», центру, площі 700-річчя та району «Д».

Водночас він повідомив, що на сьогодні у Черкаської ТЕЦ відсутня заборгованість за використаний газ. А також вже наявні запаси вугілля в обсязі 67 тисяч тонн, яких вистачить на півтора місяці роботи в осінньо-зимовий період. Крім цього, є законтрактовані поставки вугілля. Тому  на підприємстві запевняють у належній підготовці до опалювального сезону.

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір повідомив, що, згідно з графіком, їх підприємство проводить гідравлічні випробування розподільчих теплових мереж від котелень середнього та низького тиску.

“У ході підготовки до опалювального сезону 2017-2018 рр. КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» вже проведені гідравлічні випробування 151 із 165,26 км теплових мереж в двотрубному обчисленні, виявлено 177 поривів (в тому числі 25 відомчих) з них 167 ліквідовано (в тому числі 15 відомчих). Станом на 5 вересня підприємством фактично підготовлено до роботи 73 центральних теплових пунктів з 82 та 30 котелень з 36”, – повідомив Микола Іванович.

Крім цього, додав, що підприємство повністю розрахувалось за використане блакитне паливо і має укладені договори з постачальниками природного газу (НАК “Нафтогаз України” та ТОВ “Євроенерготрейд”).

Микола Кушнір розповів, що КП «Черкаситеплокомуненерго» узгодило суму щодо різниці в тарифах для населення, яка складає майже три мільйони гривень. Тож при визначені державою схеми та за наявності заборгованості – в подальшому ці кошти можна використати для погашення боргу за енергоносії.

Залиште коментар