Терапію за допомогою собак хочуть запровадити у Черкасах

Терапію за допомогою собак хочуть запровадити у Черкасах

Черкаські кінологи розпочали роботу над впровадженням на Черкащині методів лікування тваринами.

Про це пише сайт “Прочерк“.

 

За словами директора Черкаського обласного клубу службового собаківництва ТСОУ Наталії Кривоколінської, методи реабілітації хворих людей за допомогою спеціально навчених собак відомі дуже давно. Досі черкаські кінологи-професіонали застосовували цілющу силу каніс-терапії переважно як спілкування дітей (онкохворих, з синдромом Дауна) зі службовими собаками. Адже навіть прості поглажування тварини хворою дитиною здатні дати їй відчути радість, зняти депресію від хвороби і мобілізувати організм на одужання.

 

Наразі ж, після участі у міжнародній конференції із каніс-терапії у Польщі, черкаські кінологи, вирішили іти далі. Уже сьогодні вони працюють зі своїми чотирилапими підшефними над освоєнням методів допомоги людям – соціальної та медичної реабілітації.

Слід зазначити, що коло допомоги у каніс-терапії досить широке – собаки працюють як з дітьми, так і з людьми похилого віку, надаючи допомогу при десятках хвороб і проблемних станів. Після відбору тварин для каніс-терапії та напрацювання з ними методик, на базі Черкаського обласного клубу службового собаківництва ТСОУ планують відкрити професійний центр каніс-терапії.

Залиште коментар