Терміново ліквідувати існуючі пориви на тепломережах доручив Анатолій Бондаренко

Терміново ліквідувати існуючі пориви на тепломережах доручив Анатолій Бондаренко

За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка у Черкасах здійснюється робота щодо оперативного завершення усіх ремонтних робіт на тепломережах:

– Вже зима надворі, тому немає куди далі зволікати. Люди мають бути з теплом в домівках. Всі пориви та аварійні ситуації варто негайно усунути. Такі термінові доручення отримали теплопостачальні підприємства нашого міста, – наголосив міський голова

Як розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександр Яценко, за період гідравлічних випробувань теплових мереж та з початку опалювального сезону КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» виявлено 317 поривів, з них 306 ліквідовані:

– З 11 поривів, які залишаються не ліквідовано: 6 – відомчих, 5 з яких – по опаленню, та один – по гарячому водопостачанню. Над усуненням пошкоджень на тепломережах зараз працюють ремонтні бригади. Варто зазначити, що з початку опалювального сезону силами працівників «Черкаситеплокомуненерго» ліквідовані пориви на безгосподарських та відомчих тепломережах. А саме: до житлових будинків по вул. Чехова,110, Гоголя, 460 і 390, Маломужа, 15 та Управління патрульної поліції по вул. Л.Українки,6/1, Товариства глухонімих по вул.В.Горова,73 і Протезійно-ортопедичного цеху по вул. І Франка,84. Крім того, на сьогодні, з метою покращення якості надання послуг з теплопостачання, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» розпочато роботи з реконструкції теплової мережі житлових будинків №117, 115, 115/1, 113 по вул. Смілянській (винесення транзитної мережі за межі будинків).

Водночас повідомив, що за інформацією ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно», всі пориви на мережах цього підприємства ліквідовано і до осель містян подається теплоносій належної якості.

Разом з тим, з метою забезпеченням теплопостачанням мешканців житлових будинків №53/1, 53/2, 53/3, 53/8, 53/11 по вул. Пацаєва працівниками «Черкаської ТЕЦ» виконуються роботи з ліквідації двох поривів на безгосподарській тепловій мережі, яка проходить по розпайованих землях колишнього СТОВ «Черкаський».

Залиште коментар