Тетяна Хилик про призначення житлових субсидій на Черкащині

Тетяна Хилик про призначення житлових субсидій на Черкащині

Черкащина – п’ята у країні за кількістю отримувачів житлових субсидій. На обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області нині перебувають 90,1 тис. одержувачів житлових субсидій та 46,3 тис. – пільг. Про це повідомила заступниця начальника Головного управління ПФУ області Тетяна Хилик на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Фахівцями Пенсійного фонду області проведено перерахунки житлової субсидії на опалювальний сезон 2023-2024 років. А також забезпечено своєчасне фінансування житлових субсидій та пільг у повному обсязі.

– По Черкаській області видатки на виплату житлових субсидій та пільг у 2023 році вже становлять майже 1,4 млрд грн, – відзначила Тетяна Хилик. – За цей рік наші спеціалісти опрацювали 10,3 тис. заяв на призначення житлових субсидій та майже 6,9 тис. заяви для призначення пільг. За заявами членів домогосподарств проведено перерахунки більше 32 тис. житлових субсидій і 8,3 тис. пільг. Без звернень членів домогосподарств здійснили 5 масових перерахунків житлових субсидій іпільг. Наймасштабнішими є перерахунки із травня на неопалювальний період та із жовтня – на опалювальний.

Вона додала, що для більшості домогосподарств області перерахунок субсидій і пільг відбувся автоматично. Хто ще не встиг подати документи на отримання субсидій, можуть це зробити у будь-якому відділенні ПФУ, через веб-портал Фонду, застосунок “Дія” або в ЦНАП.

Відзначимо, середній розмір субсидій на опалювальний період становить 798 грн, на неопалювальний – 262 грн. В опалювальний період середній розмір пільг сягає 851 грн, на неопалювальний – 397 грн.

Залиште коментар