Третю книгу з циклу “Популярно про Черкаси” видав місцевий краєзнавець

Третю книгу з циклу “Популярно про Черкаси” видав місцевий краєзнавець

Напередодні з типографії до черкаського видавництва «Брама-Україна» доправили першу частину накладу нової книги відомого краєзнавця Бориса Юхна. Про це інформує dzvin.news.

— Є! Вчора Миколай(-ович) (Олександр Миколайович Третяков, — “Дзвін”), цей майже святий чоловік з бородою і бусом подарунків, долаючи кілометри, туман, а місцями й чорториї, доправив таки до місця призначення “Черкаси: пазли”.
Було трохи по сьомій вечора, але тепер то вже глупа ніч. То цього разу “урочисту мить” ми не фоткали. Та й не було коли. І взагалі – двоє дядьків, які в імлі швидко і мовчки метушаться з торбами біля музею, не повинні привертати уваги.

Тож сьогодні і найближчими днями я на місці, у видавництві “Брама” (краєзнавчий музей). З книжками за ціною 200 грн. Таких небагато, а насправді аж мало. Не інтрігую.
Потім основна партія поїде до книгарень. Теоретично мало б так. Бо чесно кажучи, “скромний комерційний інтерес” там мене геть не порадував. Виявляється, 25-30%, як було раніше, – то вже в минулому.
Маленька прес-конференція для колег за участі “співучасників видання”, потім більша презентація для усіх, кому цікаво, – то пізніше, повідомлю.
Ну всьо. На ранкову казку часу не мав, вибачайте, — пише у ФБ сам автор унікального видання.

Як зазначає у передмові до книги видавець Олександр Третяков, трикнижжя «Черкаські місторії», «Ретро Град» і нинішнє видання «Черкаси: пазли» продовжує цикл грунтовних публікацій фанатичного дослідника історії нашого міста Бориса Юхна. Автор знову відриває нас від гаджетів, усаджує в ретро-крісло і ненав’язливо переносить у комфортне минуле. Як не як, але є що згадати, і є що дітям розповісти.

Книга, впевнені у видавництві «Брама-Україна», стане унікальним продовженням до перших двох видань автора та, бузсумнівно, вже стає бібліографічною рідкістю.

Довідково: Борис Юхно – журналіст, краєзнавець, автор книг «Черкаські місторії» (2011,2013 рік) та «Ретро Град» (2016 рік). Нова книга автора «Черкаси: пазли» є третьою у циклі «Популярно про Черкаси», у якому охоплено період XIX-XX століть, її створено із кількох складових за участю широкого кола земляків автора, які в різні часи і в різний спосіб писали свої сторінки до цієї книги та ілюстрували її.

Залиште коментар