Три ОТГ області створять ЦНАПи за допомогою Програми «U-LEAD з Європою»

Три ОТГ області створять ЦНАПи за допомогою Програми «U-LEAD з Європою»

Шполянська, Мліївська та Матусівська ОТГ стали учасниками Програми «U-LEAD з Європою» для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП. Конкурсний відбір для участі у Програмі розпочався у березні. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів.

Про це повідомила прес-служба Черкаської ОДА.

Включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації (детальніше читайте, будь ласка, у офіційному оголошенні про результати першого відбору).

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП. У разі виявлення непереборних перешкод для участі громади в Програмі або ж надання недостовірної інформації заявка може бути відхилена від підтримки Програмою на будь-якому етапі комунікації та підготовки технічного завдання щодо співпраці.

Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Нагадаємо, що загалом відбудеться чотири раунди, в кожному з яких буде обрано до 150 кандидатів для участі в Програмі. Так, до квітня 2020 року буде здійснена підтримка до 600 громад для модернізації та створення Центрів надання адмінпослуг.

Основними причинами відхилення заявок були:

подання заявок органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади, які не належать до цільової групи Програми;

брак інформації у заявці для її оцінювання (в тому числі відсутність інформації про приміщення, необхідних фотографій);

відсутність належного приміщення для ЦНАП та відсутність у заявці інформації про будь-які перспективи вчасного облаштування такого приміщення та/або відсутність інформації про фінансування відповідних видатків.

Залиште коментар