Триває реконструкція Золотоніської об`їздної дороги

Триває реконструкція Золотоніської об`їздної дороги

На обході міста Золотоноша на ділянці км 109+200-км 120+800 автодороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з реконструкції. Цього року буде реконструйовано та введено в експлуатацію 11,6 км дорожнього покриття.

Про це інформують у Службі автомобільних доріг Черкаської області.

У межах робіт із реконструкції ділянки автодороги Н-08 буде проведено комплекс робіт: улаштування основи дорожнього одягу, улаштування додаткових смуг, приведення ділянки автомобільної дороги до параметрів II технічної категорії, улаштування додаткової смуги на шляхопроводі через залізничну колію, перенесення комунікацій, влаштування дорожнього одягу з трьох шарів асфальтобетону сумарною товщиною 25 см, влаштування нового освітлення транспортних розв’язок, влаштування розмітки та інформаційних знаків.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.
Нова дорога сприятиме підвищенню рівню безпеки, зменшенню кількості ДТП, зручності та швидкості руху, покращенню екологічної ситуації у місті Золотоноша та збереженні наявних доріг.

Залиште коментар