Центри зайнятості реформують на Черкащині

Центри зайнятості реформують на Черкащині

Днями, з робочим візитом директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко відвідав Жашківщину та Лисянщину. У двосторонньому діалозі поспілкувався з представниками місцевої влади, зокрема головами Жашківської районної державної адміністрації і районної ради – Сергієм Бойком та Максимом Салійом та головами Лисянської районної державної адміністрації і районної ради Володимиром Павличуком та Ярославом Попком.

Серед найважливіших питань, які обговорювалися під час зустрічей було реформування служби зайнятості. Очільник обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко розповів детально про процеси, які відбуваються на цей час в структурі служби зайнятості на центральному і регіональному рівнях, окреслив коло пріоритетних завдань на 2018 рік та прокоментував впроваджені нові технології в роботі з клієнтами.

Він повідомив, що на цей час один міський і шість районних центрів зайнятості вже реорганізовано у відповідні філії, які приєднані до Черкаського обласного центру зайнятості. З 1 червня поточного року проведення реорганізації заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.

Про те, що служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи наголосили під час спілкування директори районних центрів зайнятості Жашківського – Марія Штунь та Лисянського – Володимир Висотенко. Вони звернули увагу, що саме налагодження тісної співпраці з місцевими роботодавцями сприяє задоволенню кадрових потреб, а застосування всього комплексу методів роботи з населенням та роботодавцями, впровадження нових підходів в роботі мають позитивний результат.

Місцеве керівництво висловило підтримку і сподівання, що модернізація служби зайнятості сприятиме вдосконаленню соціального захисту українських громадян від безробіття.

За інформацією відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Залиште коментар