Цими вихідними на черкаськй Митниці перекриватимуть рух

Цими вихідними на черкаськй Митниці перекриватимуть рух

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Черкаської міськради було прийнято рішення про тимчасову заборону руху транспортних засобів 27 липня та 28 липня. Зроблять це на час проведення чемпіонату України з триатлону.

Про це інформує “Про все”.

Зокрема, завтра, 27 липня, обмеження діятиме із 7.30 до 14.00 години, а 28 липня – із 7.30 до 12.00. Рух перекриватимуть: – вулицею Гагаріна від вул. Сержанта Жужоми до буд. №30 по вул. Гагаріна; – Замковим узвозом від вул. Гагаріна до вул. Байди Вишневецького.

Крім того, згідно з проектом рішення, на час проведення змагань буде змінено рух міських автобусних маршрутів №11, №21, №36, а саме: – маршрут №11 в прямому та зворотному напрямку їхатиме бульваром Шевченка; -маршрут №21 в прямому напрямку від бульвару Шевченка вулицями: Митницька, Нижня Горова, Байди Вишневецького, далі за маршрутом та в зворотному напрямку від вулиці Байди Вишневецького вулицями: Нижня Горова, Митницька, бульвар Шевченка, Припортова, далі за маршрутом; – маршрут №36 в зворотному напрямку вулицями: Припортова, бульвар Шевченка, Смілянська далі за маршрутом.

Під час обговорення у деяких членів виконкому виникли питання стосовно того, чи не можна змінити трасу для змагань, адже це на два дні додасть незручностей жителям Митниці, яким потрібно буде добиратися додому. Однак організатори зазначили, що вже розглядали таку можливість, однак наразі це неможливо.

Залиште коментар