Твір казкаря з Умані екранізують за 32 млн гривень (ФОТО)

Твір казкаря з Умані екранізують за 32 млн гривень (ФОТО)

За мотивами казки Сашка Лірника (Олександра Власюка) “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід” знімають картину під назвою “Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво”.

Про це повідомляє видання “Вечірня Умань”.

Цей проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер фільму – Михайло Костров, продюсер – Євген Д’яченко. Сценарій картини написав Сашко Лірник.

Сума державної фінансової підтримки фільму є 100% і становить 32 млн грн. Зараз уже відзняли блок весна-літо.

Химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними епізодами та несподіваними персонажами і закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування.

Козацький рід існує на світі доти, доки в ньому народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи. Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так, Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

Картина призначена для сімейного перегляду. Завершення виробництва заплановане на кінець 2018 року.

Залиште коментар