У березні у Черкасах планують відкрити завод з виготовлення холодильників та духовок

У березні у Черкасах планують відкрити завод з виготовлення холодильників та духовок

Чеський холдинг інвестував 23 мільйони доларів в великий машинобудівний завод у Черкасах, який буде виготовляти холодильники і духовки для Євросоюзу та України. Відкриття заводу планується в березні. Про це повідомляють на “Фейсбук”- сторінці Ukraine Now.

 • 37 мільйонів доларів сумарних інвестицій;
 • 200 000 духовок на рік;
 • 300 000 холодильників на рік;
 • 25 000 конвекторів на рік;
 • локалізація виробництва в Україні 70%;
 • 1200 робочих місць;
 • продукція буде йти в Евросоюз та на внутрійшній ринок.

Холдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував $23 млн у виробництво побутової техніки в Черкасах
Про це під час прес-конференції повідомив президент компанії Олександр Громико, передають Українські новини.

“У нас є завод у Каневі, там випускаються пральні машинки, електрочайники, в березні запускаємо м’ясорубки, тепловентилятори, сушки для фруктів – тобто, це дрібна техніка. Також ми придбали великий машинобудівний завод в Черкасах. Там вже все готово, йде налаштування обладнання, тестування. Наприкінці березня у нас буде урочистий запуск”, – сказав він.

За словами президента компанії, на новому заводі виготовлятимуть духовки і холодильники, які поки що імпортуються з Китаю і Туреччини. Виробництво холодильників планується налагодити влітку поточного року.

Як уточнив агентству “Інтерфакс-Україна” керівник PR-відділу КТД Group Валерій Сорока, крім духовок і холодильників, на площах нового заводу планується восени поточного року почати виробництво конвекційних обігрівачів.

За його словами, виробництво духовок на 200 розраховане тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 25 тис. од. в рік, при цьому в цілому планується працевлаштувати 1 тис. – 1,2 тис. працівників (в тому числі 500 осіб – на заводі холодильників).

“На 70% холодильники будуть проводитися на нашому заводі, для цього є обладнання для штампування металу, лиття пластмасових деталей Решта 30% -. Це іноземні комплектуючі, які в Україні не виробляються, хоча ми зацікавлені в українських постачальників для здешевлення продукції та підтримки українського виробництва “, – відзначив В. Сорока

Сьогодні компанія вже поставляє українську побутову техніку під брендом Saturn в 9 країн ЕС:

 • Австрію;
 • Німеччину;
 • Францію;
 • Словаччину;
 • Чехію;
 • Польщу;
 • Угорщину;
 • Румунію;
 • Болгарію.

Компанія має представництва також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.

Раніше найбільшим виробником холодильників був завод “Норд” в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

Чеський холдинг інвестував $23 мільйони в український завод побутової техніки

Чеський холдинг інвестував 23 мільйони доларів в великий машинобудівний завод у Черкасах, який буде виготовляти холодильникі і духовки для Євросоюзу та України. Відкриття заводу в березні ✅ 37 мільйонів доларів сумарних інвестицій✅ 200 000 духовок на рік✅ 300 000 холодильників на рік✅ 25 000 конвекторів на рік✅ локалізація виробництва в Україні 70%✅ 1200 робочих місць✅ продукція буде йти в Евросоюз та на внутрійшній ринокХолдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував $23 млн у виробництво побутової техніки в ЧеркасахПро це під час прес-конференції повідомив президент компанії Олександр Громико, передають Українські новини."У нас є завод у Каневі, там випускаються пральні машинки, електрочайники, в березні запускаємо м'ясорубки, тепловентилятори, сушки для фруктів – тобто, це дрібна техніка. Також ми придбали великий машинобудівний завод в Черкасах. Там вже все готово, йде налаштування обладнання, тестування. Наприкінці березня у нас буде урочистий запуск", – сказав він.За словами президента компанії, на новому заводі виготовлятимуть духовки і холодильники, які поки що імпортуються з Китаю і Туреччини. Виробництво холодильників планується налагодити влітку поточного року.Як уточнив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник PR-відділу КТД Group Валерій Сорока, крім духовок і холодильників, на площах нового заводу планується восени поточного року почати виробництво конвекційних обігрівачів.За його словами, виробництво духовок на 200 розраховане тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 25 тис. од. в рік, при цьому в цілому планується працевлаштувати 1 тис. – 1,2 тис. працівників (в тому числі 500 осіб – на заводі холодильників)."На 70% холодильники будуть проводитися на нашому заводі, для цього є обладнання для штампування металу, лиття пластмасових деталей Решта 30% -. Це іноземні комплектуючі, які в Україні не виробляються, хоча ми зацікавлені в українських постачальників для здешевлення продукції та підтримки українського виробництва ", – відзначив В. СорокаСьогодні компанія вже поставляє українську побутову техніку під брендом Saturn в 9 країн ЕС:🇦🇹 В Австрію🇩🇪 В Німечиину🇫🇷 У Францію🇸🇰 В Словаччину🇨🇿 В Чехію🇵🇱 В Польщу🇭🇺 В Угорщину🇷🇴 В Румунію🇧🇬 В БолгаріюКомпанія має представництва також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.Раніше найбільшим виробником холодильників був завод "Норд" в Донецьку, який змушений був припинити свою роботу через неможливість вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

Опубліковано Ukraine Now Понеділок, 10 грудня 2018 р.

Залиште коментар