У Бузівській ОТГ вирішили проблему із побутовими відходами

У Бузівській ОТГ вирішили проблему із побутовими відходами

Чи можна самотужки побороти «сміттєву» проблему? Це питання існує у кожній громаді, а ще більш гостро виникає в об’єднаних територіальних громадах. Що можна зробити? Про це довідуємось у Бузівській ОТГ, бо тут, здається, такої проблеми не існує! Про це інформує сайті “Економіка сьогодення”.

По-перше, у Бузівській громаді сміття від кожного двору вивозять щотижня (у середу), про що люди знають і готують тверді побутові відходи для навантаження. Сміттєзвалище узаконено, на в’їзді встановлені знаки, шлагбаум та кабінка для чергового.

По-друге, вивезення сміття – безкоштовне. Це стало можливим завдяки небайдужості громадян до створення побутового комфорту – без сміття. Один раз на місяць мешканці громади, що мають трактори, по-черзі добровільно і безоплатно забезпечують вивезення ТПВ. Інші три тижні це робить на власному транспорті працівник, що має зарплату від сільської ради та відшкодування за пальне. Та, крім цієї функції, він ще забезпечує всі господарські роботи, що потребують тракторних перевезень. А ще, за своєю ініціативою, разом з іншими жителями, бере участь в облаштуванні комунальних об’єктів, вулиць, скверів.

Візитівка громади – не лише відремонтовані об’єкти, а й прибрані території та подвір’я, – так думають у Бузівській ОТГ і все роблять, щоб на чисту сторінку вписувати нові досягнення громади.

Залиште коментар