У Черкаській міськраді презентували електронний сервіс для комунікації

У Черкаській міськраді презентували електронний сервіс для комунікації

У сучасному світі працює безліч електронних сервісів, які спрощують комунікацію та роблять зручнішою досить рутинну роботу із документами. Один із таких – програмний комплекс для органів місцевого самоврядування LoGo, побудований на інноваційній платформі UnityBase. І сьогодні до Черкаської міської ради завітали її розробники та презентували переваги цього продукту. До нашої з ними розмови долучились представники різних департаментів та управлінь, які, власне, матимуть відношення до впровадження електронних рішень.

Про це у фейсбук повідомив секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін.

Програмний комплекс наразі складається із трьох програм: «погосподарський облік», «місцеві податки з нерухомості» та «реєстр територіальної громади».
Серед плюсів цього сервісу, про які ми почули під час зустрічі, це:
– низькі вимоги до серверного обладнання та каналів зв’язку,
– легкість встановлення на робочі місця користувачів: необхідний лише браузер,
– відкритий програмний код:безпека та можливість самостійного розвитку програм,
– можливість використання безкоштовних операційної системи, бази даних, офісних програм,
– можливість шифрування інформації, авторизації з використанням електронного цифрового підпису.

“Власне, мушу констатувати, що Черкаська міська рада зараз, м’яко кажучи, відстає в питаннях впровадження електронних сервісів. Пропозицій багато, утім, ми всі їх вивчатимемо зі спеціалістами та аналізуватимемо, аби зрозуміти, що підходить, а що ні.
Звісно, що втілення таких проектів потребує залучення коштів, тому визначатимемось через обговорення та шляхом відкритого конкурсу. Але я сподіваюсь на підтримку, бо сумнівів у необхідності електронних сервісів у мерії немає”, – зазначає посадовець.

Залиште коментар