У Черкаської ТЕЦ – новий керівник

У Черкаської ТЕЦ – новий керівник

Новим директором ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» з 21 вересня 2020 року призначено Олексія Біду, що змінив на посаді Михайла Фатьянова.

Про це повідомляє пресслужба ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Олексій Володимирович у 1997 році завершив навчання у Черкаському інженерно-технологічному інституті, отримавши диплом інженера-механіка з відзнакою, та прийшов працювати на Черкаську ТЕЦ – на своє перше робоче місце.

Розпочався його трудовий шлях з машиніста-обхідника з котельного устаткування у котлотурбінному цеху. Отримавши без відриву від виробництва диплом економіста, Олексій Біда продовжив працювати на Черкаській теплоелектроцентралі інженером планово-економічного відділу.

Завдяки наполегливій праці та професійній компетентності, у 2002 році він очолив планово-економічний відділ та через кілька років був призначений заступником Директора ТЕЦ з економіки та фінансів.

Загалом 23 роки свого життя Олексій Володимирович віддав роботі на Черкаській ТЕЦ. Відповідальний керівник, хороший сім’янин, вимогливий та турботливий батько 3 дітей завоював повагу й авторитет у колективі.

Залиште коментар