У Черкасах презентували ТОП-10 найзавидніших дівчат-наречених

У Черкасах презентували ТОП-10 найзавидніших дівчат-наречених

Після майже дворічної перерви видання “Про Все” вирішило знову представити вам ТОП-10 найзавидніших наречених Черкас:

“Звичайно, вибір робили спираючись лише на нашу суб’єктивну думку. Оскільки ми переконані, що всі наші українські дівчата жінки прекрасні і неповторні! Та все ж ці наречені заслуговують на увагу в силу своєї молодості, краси, розуму, харизми та життєвих досягнень. Право розташувати цих красунь у рейтинговому порядку, ми залишаємо за нашими читачами. Тож, чоловіки, дивіться, обирайте, ГОЛОСУЙТЕ, можливо, якась із красунь полонить саме ваше серце. А ми наголошуємо, оскільки цього разу ми вирішили приурочити цю публікацію до Дня усіх закоханих, то голосування ми закриємо 14 лютого о 12.00″

Світлана Білокінь, 34 роки, ведуча, співачка, організаторка свят

Білокінь Світлана 2

У чоловіках Світлана цінує цілеспрямованість, впевненість у собі, доброту, належну увагу і повагу до жінки. Її чоловік має бути веселим, з оптимізмом дивитися на життя, впевненим у собі, турботливим і добрим. Він повинен бути сильним та знати, чого хоче у житті. Та головне для неї відчути, що це твоя людина, тоді буде достатньо теплого погляду та надійних обіймів.

Проголосувати можна ТУТ.

Марія Бінусова, 27 років, директорка КП «Придніпровська служба утримання будинків»

Марія Бінусова

У Марії немає чітких критеріїв до свого обранця. Як то кажуть: «Ідеальний чоловік не п’є, не курить, не грає на скачках, ніколи не сперечається, ніколи не помиляється, все робить ідеально… і його просто не існує», жартує дівчина. Однак в чоловіках вона цінує розум, цілеспрямованість, надійність, турботливість і обов’язкова умова – почуття гумору.

Проголосувати можна ТУТ.

Альона Зінченко, 32 роки, співвласниця салону краси «G.Bar.Che»

Рогачова-Зінченко

У чоловіках вона цінує сильний характер і духовність. Якщо чоловік володіє цими двома якостями, то все інше – вірність, турбота, відповідальність –  прикладеться, вважає Альона. А от зовнішність, навпаки, для дівчини не на першому місці, хоча і не приховує, що все-таки певні параметри є – високий, зі спортивною фігурою, блакитноокий. Однак головне – це та «хімія», яка виникає при зустрічі двох людей. Загалом же вона шукає чоловіка із вольовим характером, з яким може відчути себе милою дівчинкою.

Проголосувати можна ТУТ.

Юнона Клочай, 25 років, фотограф

Юнона Клочай

У чоловіках цінує зрілість, адже саме вона свідчить про те, чи буде її обранець надійним, відповідальним, амбіційним, терплячим. Дівчина відзначає, що вона вимоглива до себе, а отже буде вимоглива і до свого чоловіка. Грубий, самозакоханий і хвальковитий ніколи не стане її другою половинкою. Для Юнони дуже важливо, щоб чоловік в першу чергу бачив у ній Жінку та готовий був відвоювати її в іншого чоловіка, її батьків, бізнесу. Він має зацікавити її більше, ніж будь-що інше у її житті.

Проголосувати можна ТУТ.

Інна Ключка, 27 років, помічник народного депутата України

Ключка

У першу чергу, у майбутньому обранцеві вона цінує надійність, адже має відчувати себе захищеною поряд зі своїм чоловіком. І тут мова не про великі статки, говорить дівчина, а про банальне вміння піклуватися про жінку. А ще він має бути турботливим, щоб хоч іноді можна було відчувати себе слабкою. Обов’якове – відмінне почуття гумору. Загалом же ідеал для неї – люблячий, харизматичний чоловік, який впевнений в собі і чітко знає, чого хоче від життя. І не останнє місце в цьому переліку посідає розум. Інна зізнається, що любить інтелектуальних чоловіків.

Проголосувати можна ТУТ.

Світлана Любченко, 26 років, засновник пабліку  #Rest_in_cherkassy

Любченко

Розум однозначно в пріоритеті у дівчини перед фізичними даними. Однак зізнається, що скоріше звернула б увагу все-таки на хлопця спортивної статури, з почуттям стилю і активною життєвою позицією. Її обранець повинен бути з гарним почуттям гумору, мужній і рішучий, трішки брутальний, але не нахабний. Він повинен слідкувати за своїми словами і вчинками, постійно її дивувати і радувати.

Проголосувати можна ТУТ.

Оксана Оробець, 29 років, заслужений майстер спорту, трикратна чемпіонка світу з фітнесу, автор навчального курсу «Фітнес дієтологія»

Оксана Оробець

Чоловік, який відповідає за свої слова, який в складній життєвій ситуації підтримає і допоможе, готовий взяти на себе відповідальність – таким має бути майбутній обранець Оксани. Для дівчини дуже важливо, щоб вона була впевнена у чоловікові, якого обрала. Принципово, щоб вони мали повагу до тієї роботи, якою обидва займаються. Вік і зовнішність для дівчини не так важливі, а от почуття гумору у представника сильної статі має бути.

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Соколова, 21 рік, модель

Анна Соколова

Її ідеальний чоловік повинен бути доброзичливим, чуйним і впевненим у собі. Для Ані важливо, щоб він був самим собою, а його вчинки були щирими. Вона ніколи не зверне увагу на чоловіка, який виглядає неохайно.

Проголосувати можна ТУТ.

Анна Фандєєва, 24 роки, засновниця проекту «createyourself_ukraine», учасниця проекту «Модель Х

Анна Фандєєва

Чесність, розум і дієвість – ті якості, які дівчина найбільше цінує у чоловіках. Для неї дуже важливо, щоб слова її чоловіка не розходилися з діями. Свою другу половину, говорить Аня, вона побачить відразу. Дівчина зізнається, що їй дуже подобаються високі чоловіки. Зі своїм обранцем вона готова пережити будь-які життєві ситуації, адже вірить, що разом не так страшно підкорювати світ.

Проголосувати можна ТУТ.

Олена Шевченко, 34 роки, депутат Черкаської міської ради

Олена Шевченко

Для Олени важливо, щоб чоловік був сильнішим за неї духом, мав власну думку і здорову принциповість. Обов’язково, щоб її обранець був чесним, порядним, уважним, мав почуття гумору та був схильним до спонтанних дій. Також дуже важливо, щоб її майбутній чоловік мав з нею спільні інтереси, однаково активні погляди на життя. Якщо чоловік володітиме цими якостями, він обов’язково полонить серце Олени.

Проголосувати можна ТУТ.

Залиште коментар