У Черкасах вибрали найкрасивішу студентку  «Міс ЧНУ-2018»

У Черкасах вибрали найкрасивішу студентку «Міс ЧНУ-2018»

17 травня у Черкаському національному університеті обирали найвродливішу студентку року.

Про це повідомив сайт “Провсе“.

Участь у конкурсі «Міс ЧНУ-2018» взяли 11 чарівних представниць студентства. Дівчата представляли різні навчально-наукові підрозділи ЧНУ: психологічний факультет, ННІ іноземних мов, історії та філософії, інформаційних та освітніх технологій, фізичної культури, спорту та здоров’я, природничих наук, педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва.

Визначало «Міс ЧНУ-2018» поважне журі, яке очолив голова Наглядової ради закладу, український поет та політичний діяч Володимир Цибулько. Долю університетських красунь також визначали головний партнер конкурсу Mobile Store – дизайнерка Наталія Бердник, громадський діяч, бізнесмен та меценат Олег Черник, директор спортклубу Matrix Михайло Кисляков, директор Spa Salon „Slon” Олена Чигрин, голова студентської ради ЧНУ Юлія Нечипоренко та заступник голови профкому університету по роботі зі студентами Катерина Чмир.

 

Найкрасивіші дівчата ЧНУ, які цього року наважились взяти участь у конкурсі, мали продемонструвати вболівальникам, які вщент заповнили концертну залу університету, не лише свої дівочі принади, але й показати себе справжніми розумницями та інтелектуалками. А ще, за гарячої підтримки вболівальників, дівчата взяли участь у танцювальному батлі „Star Dance“ та „Талант шоу“, продемонструвавши на загал усі свої вміння та навички.

Конкурс талантів, між іншим, дійсно розкрив красунь з іншого, можливо, невідомого досі боку. Конкурсантки танцювали, співали, декларували, грали на роялі, показували свою неперевершену гнучкість у гімнастичних номерах та навіть малювали перед зачарованими глядачами. І головне, робили це з натхненням та надзвичайною жіночністю.

Тож і прихильники, і члени журі мали вирішити дуже непросте завдання — визначити найкращих у 7 номінаціях: „Міс ЧНУ“, „Віце-міс ЧНУ“, „Міс Чарівність“, „Міс Грація“, „Міс Оригінальність“, „Міс Фото“ та „Міс глядацьких симпатій“.

Складність вибору відзначив почесний гість конкурсу, ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

“Журі дійсно можна лише поспівчувати, бо воно опинилось в непростих умовах. Має вирішити важке завдання та максимально справедливо визначити найкращу красуню університету. Я б, наприклад, на їхньому місці розгубився. Адже всі дівчата і красиві, і розумні, і талановиті, потрібно обрати кращу з кращих”, – зазначив Олександр Черевко.

 

Директор Черкаського обласного будинку вчителя Світлана Панченко вітала красунь від імені профспілки працівників науки та вручила всім учасницям подяки та невеличкі подарунки.

“Ви нас надзвичайно порадували та потішили. Велика Коко Шанель стверджувала, що догляд жінки має починатися з її серця, бо інакше ніяка косметика бути гарною та гармонічною не допоможе. І цю аксіому саме сьогодні успішно підтвердили наші чарівні учасниці”, – зауважила Світлана Панченко.

 

Конкурсантки викликали захоплення й у спонсорів шоу, які також поспішили засипати їх подарунками та квітами – жодна дівчина не лишилась поза увагою.

Після кількагодинного напруженого змагання приз глядацьких симпатій виборола учасниця під №11 Анастасія Роздайбіда.

Почесний титул вона отримала першою.

Тримаючи інтригу до кінця, інших переможниць оголосила голова студентської ради вишу Юлія Нечипоренко.

 

Корони королевам краси вдягнула головна красуня ЧНУ-2017 Віра Свіргун.

Залиште коментар