У Черкасах викрито групу осіб, яка збувала психотропні засоби на території Південно-Західного району

У Черкасах викрито групу осіб, яка збувала психотропні засоби на території Південно-Західного району

У жовтні 2017 року, за результатами розгляду публікації в ЗМІ, порушено кримінальне провадження за фактом стихійної торгівлі психотропними засобами на території Південно-Західного району у місті Черкаси.

Про це повідомили в Черкаській місцевій прокуратурі.

В ході досудового розслідування зазначеного провадження проведено комплекс слідчих та негласних слідчих (розшукових) заходів, завдяки яким 14.03.2018 Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками ГУНП в Черкаській області та Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області викрито незаконну діяльність групи осіб, пов’язану зі збутом психотропних засобів на території Південно-Західного району міста Черкаси.

Як виявилося, до вчинення злочинів причетні 6 осіб, серед яких є і неповнолітня особа. Вказані особи затримані у порядку ст. 208 КПК України, їм повідомлено про підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконний збут психотропних речовин або їх аналогів за попередньою змовою групою осіб із залученням неповнолітнього) КК України та, на даний час, планується звернення до суду для обрання підозрюваним міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Залиште коментар