У Черкасах чоловік упав з третього поверху та намагався вчинити бійку з медиками

У Черкасах чоловік упав з третього поверху та намагався вчинити бійку з медиками

Сьогодні, 4 липня, в диспетчерську Черкаської станції швидкої медичної допомоги надійшов виклик про падіння з висоти. Чоловік 50-ти років упав з третього поверху по вулиці Митницькій. Про це повідомляє прес-служба КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”.

Бригада екстреної медичної допомоги негайно прибула за адресою. На місці події медики почали надавати допомогу потерпілому з закритим переломом кісток гомілки. Після переміщення постраждалого в авто швидкої, де йому ставили катетер та накладали шину, той почав поводитись агресивно та намагався вчинити бійку. Опісля вистрибнув з машини, перевівши «закритий перелом» у «відкритий», і продовжував неадекватно поводитись.

Медики були змушені натиснути «тривожну кнопку». Утримати пацієнта допомогли небайдужі перехожі, а фахівцям бригади ЕМД довелось знову надавати йому допомогу, оскільки той зняв шину, катетер і в нього відкрилась кровотеча. Наряд швидкого реагування оперативно прибув на місце події та допоміг транспортувати хворого в Третю Черкаську міську лікарню.

Залиште коментар