У Черкасах дезінфікують поліцейські машини і таксі (відео)

У Черкасах дезінфікують поліцейські машини і таксі (відео)

Поліцейські машини, автобуси для медиків, автомобілі для спецслужб і таксі дезінфікують у Черкасах. Обробляти авто продовжують працівники одного із черкаських приватних підприємств за власні гроші, інформує “Суспільне“.

Дезінфекцію автомобілів та електротранспорту проводять на території тролейбусного парку Черкас. Почали робити це з початку карантину, із 12 березня.

Дезінфектор Анатолій Глухов каже, що обробляє машину поліції за допомогою електричного обприскувача. Дезінфекція триває пів хвилини. Ще 30 секунд потрібно почекати, доки осяде речовина й можна їхати в авто. Зі слів Анатолія – речовина безпечна, не залишає плям та запаху. У складі речовини – спирт, хлор, срібло.

Старший лейтенант поліції Віталій Запорожець розповів, що поліцейські на викликах часто контактують із людьми. Він вважає, дезінфекцію хорошим способом уберегтися від вірусу. На дезінфекцію, зі слів чоловіка, патрульні приїжджають кожну зміну.

Працівники газової аварійної служби також обробляють машини. Працівник служби Валерій Моключенко каже, що кожного дня працюють в місті на виїзді, тому хвилюється за безпеку власну, своєї родини та колег.

Приватне підприємство здійснює і дезінфекцію транспорту, яким перевозять медиків. Наприклад, сюди приїжджає автобус, яким перевозять медиків із села Хацьки до черкаських лікарень. Водій автобуса Станіслав Баран каже, що працівників забирають опів на сьому ранку, а потім розвозять до місця роботи.

Директор підприємства, яке проводить дезінфекцію, Андрій Бортник, каже, що до них звертається поліція, тролейбусний парк, маршрутні таксі, які возять медичних працівників, приватні машини волонтерів. Їх підприємство також співпрацює із штабом по ліквідації наслідків НС.

Залиште коментар