У Черкасах двоє «дебоширів» тероризували готель

У Черкасах двоє «дебоширів» тероризували готель

Двоє сильно сп’янілих чоловіків дебоширили та завдали матеріальної шкоди місцевому готельно-розважальному комплексу. В результаті події були затримані поліцейськими охорони. Про це повідомляється на сайті «Дзвін».

Близько 5 години ранку на пульт централізованого спостереження поліції охорони надійшов сигнал «Тривога» з готельно-розважального комплексу по вулиці Оборонна.

Група реагування прибула на місце пригоди за лічені хвилини, але особи, які порушували публічну безпеку і порядок, намагалися втекли з місця події. В ході пошукових дій групою реагування втікачів було виявлено неподалік даного закладу та затримано.

Встановлено, що затримані, протягом свого відпочинку в закладі, вели себе зухвало, погрожували персоналу та відвідувачам, спричинили матеріальну шкоду готельно-розважальному комплексу.

Одним із правопорушників виявився житель Черкаського району, 1992 року народження. Інший, перебуваючи під сильним впливом алкоголю, особисті дані повідомити не зміг.

Обох зловмисників передано до Черкаського відділу поліції Головного управління національної поліції в Черкаській області.

Залиште коментар