У Черкасах екологи складають протоколи на мисливців за порушення правил полювання

У Черкасах екологи складають протоколи на мисливців за порушення правил полювання

Перші порушення на Кременчуцькому водосховищі, під час відкриття полювання на пернату дичину 2020 року! На жаль не всі мисливці дослухались до порад, а тому отримали протоколи та неприємні розмови з представниками рейдових груп. Про це інформує у фейсбук начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Рейдові групи у складі інспекторів Держекоінспекції Центрального округу, поліцейських водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області, поліцейських дозвільної системи ГУ НП в Черкаській області та інспекторів підрозділів Морської адміністрації України протягом 8 серпня 2020 року здійснювали контроль за дотриманням правопорядку на воді, під час відкриття полювання, та виявили загалом 21 правопорушення.

Основні – це вжиття алкогольних напоїв під час керування плавзасобами, відсутність дозвільних документів, добування дичини понад встановлених лімітів, відсутність відстрільних карток, відсутні відмітки в контрольних картках обліку добутої дичини, полювання в межах населених пунктів, перебування в мисливських угіддях без документів на право полювання, які мисливець повинен мати при собі.

Результати проведеної роботи та складені протоколи:

Поліцейські водного патруля

протоколи – 6 шт. (ч.5 ст. 130 КУпАП – 1 шт. та ч.6 ст. 130 КУпАП – 5 шт.);

постанови – 2 шт. (ч.5 ст. 121 КУпАП -1 шт. та ч.2 ст. 122 КУпАП – 1 шт.);

Державна екологічна інспекція Центрального округу

протоколи – 9 шт. (ч.1 ст. 85 КУпАП – 8 шт. та ч.3 ст. 85 КУпАП – 1 шт.);

Морська адміністрація України

протоколи – 3 шт. ( ч.1 ст. 116 КУпАП – 2 шт. та 4 ст. 116 КУпАП – 1 шт.);

Інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи

протоколи – 1 шт. ( ст. 191 КУпАП).

По частині складених протоколів винесені постанови, по іншим справи будуть направлені до суду.

«Ми закликаємо всіх мисливців не порушувати природоохоронне законодавство і дбайливо ставитись до багатств флори та фауни Черкаського краю!» – зазначає Олександр Позняков.

Залиште коментар