У Черкасах хочуть налагодити збірку електробусів

У Черкасах хочуть налагодити збірку електробусів

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка із очільником Товариства українсько-китайської дружби (UCFA) Олегом Ситником. Сторони обговорили можливість побратимства із містом Чанша (що в провінції Хунань) та потенційні напрямки для спільних проектів, які стосуються освіти, культури, екології та економіки.

Олег Ситник зауважив, що розвитком і налагодженням ділових стосунків між Україною та Китаєм займається вже понад 15 років.

Так, у 2013-ому очолюване ним товариство стало партнером Китайського Народного Товариства дружби із закордонними країнами та підтримало ініціативу Шовкового шляху «Один пояс – один шлях». А вже із 2016-ого організація стала офіційним членом Міжнародної торгової палати Шовкового шляху та її представником в Україні.

Під час зустрічі із очільником Черкас Олег Ситник розповів про наявні програми для виходу товарів, які виготовляють в Україні та в області зокрема, на ринок Китаю. А ще – про можливість облаштування в обласному центрі лінії для збору електробусів однією із провідних компаній світу.

Зі свого боку, запевняє, надаватиме всі необхідні консультації та інформаційний супровід для втілення проектів у життя.

Ще один із варіантів діалогу, окреслений під час зустрічі, – включення Черкас у Альянс туристичних міст Шовкового шляху.

– Впевнений, що наша співпраця принесла б користь місту та дала б новий поштовх для його розвитку, – наголосив Олег Ситник.

Міський голова Анатолій Бондаренко подякував за інтерес до Черкас та підкреслив, що готовий вивчити пропозиції для налагодження збору електробусів. Наразі майданчиком для облаштування такого виробництва вбачає комунальне підприємство «Черкасиелектротранс».

Водночас, Анатолій Бондаренко підтримав думку стосовно розбудови дружніх відносин та співпраці між Черкасами та китайським містом Чанша.

– Ми завжди готові розширювати та поглиблювати міжнародні відносини, – прокоментував він. – Адже в кожній країні та у кожному іншому місті є той досвід, який можна почерпнути й, відповідно, поліпшити функціонування тієї чи іншої сфери.

Інформує пресслужба Черкаської міської ради

Залиште коментар