У Черкасах хочуть побудувати Співоче поле

У Черкасах хочуть побудувати Співоче поле

Підняття престижності роботи працівників культури і мистецтва, закупівля музичних інструментів для мистецьких шкіл, створення нових об’єктів культури у Черкасах. Це та багато іншого обговорили під час зустрічі творчих та мистецьких спілок Черкас із «батьківщинівцями», яка відбулася у обласному штабі ВО «Батьківщина».

Учасники зустрічі не лише обговорили проблеми галузі та ідеї, які можна втілити у життя. Вони підписали меморандум про співпрацю. На думку голови міської партійної організації Романа Дісканта, така практика є досить ефективною і вже виправдала себе.

«Подібний меморандум ми вже підписували з медиками Черкас кілька років тому. І всі його пункти вже виконано. Ви, як представники галузі, краще знаєте про те, які зміни необхідні, а ми, як менеджери, можемо допомогти втілити їх у життя. Цей меморандум засвідчує серйозність намірів ВО «Батьківщина» допомагати розвитку культури і мистецтва у Черкасах», – зазначив Роман Діскант.

З цікавих проектів, які потрібно буде втілити у майбутньому, обговорили можливість створення у Черкасах Співочого поля. Адже у Черкасах відсутня сучасна і якісна концертна зона відкритого типу.

«Перш за все, ми маємо добитися виділення землі і розроблення проекту будівництва. Потім його можна буде реалізувати за міські або ж державні кошти на умовах співфінансування. Це цікавий і потрібний проект, який, я думаю, знайде свою підтримку», – сказав депутат-«батьківщинівець».

Залиште коментар