У Черкасах хочуть провести громадське обговорення щодо харчування у школах

У Черкасах хочуть провести громадське обговорення щодо харчування у школах

У Черкасах хочуть змінити систему харчування у школах. Із такою ініціативою виступив на виконкомі директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

” Нині на харчування дітей у школах ми фінансуємо 9,72 грн для молодших класів і 11,03 для старших класів. Цього недостатньо. Адже калорійність за такою ціною ми виконуємо лише на 42%. Ми пропонуємо збільшити вартість харчування до 21,17 для молодших класів і 27,25 для старших. Але батьки повинні будуть доплачувати у співвідношенні 60% на 40%”, – розповів Воронов.

Це питання викликало жваве обговорення серед членів виконкому. Хтось пропонував не змушувати батьків доплачувати, натомість оплачувати харчування лише категорійним дітям. Хтось пропонував нічого не змінювати у існуючій системі харчування.

” Пропоную провести з цього питання громадське обговорення за участю директорів шкіл, батьків, членів виконкому і надавачів послуг з харчування. І лише після обговорення, зваживши всі за і проти, ми ухвалимо відповідне рішення. Проную провести ці збори у четвер на 16:00 у к.206 міськвиконкому”, – зазначив мер Черкас.

Залиште коментар