У Черкасах хочуть розвивати електронну інфраструктуру

У Черкасах хочуть розвивати електронну інфраструктуру

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко 21 квітня провів робочу зустріч із заступницею міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан. На ній обговорили спільні наміри та нові проекти для впровадження в обласному центрі сучасних електронних сервісів. Посадовиця висловила готовність до всевсторонньої підтримки міста та пообіцяла допомогу в пошуку міжнародних донорів.

Насамперед Валерія Іонан запропонувала створити спільний із областю проектний офіс та на прикладі Харкова розповіла про його переваги.

– Там є один заступник із питань цифрової трансформації та невеликий департамент із кількох чоловік. Паралельно з ними працює проектний офіс, в якому є вже від 10 до 15 менеджерів та розробників за необхідним спеціальностями, – прокоментувала пані Валерія. – Цей офіс – це голова й руки управлінців. Фінансується він донорами, які готові підтримувати подібні проекти в інших містах. Ми, зі свого боку, допоможемо із їх пошуком.

Далі заступниця міністра пропонує напрацювати спільну стратегію цифровізації міста й області.

Під час зустрічі із Анатолієм Бондаренком окреслили близько шести спільних проектів, які в найближчій перспективі могли б втілити в Черкасах.

Це, передовсім, створення сучасного порталу із повною інформацією про регіон та з можливістю отримати відповідь на своє питання, звернувшись до чат-ботів; діджиталізація та спрощення доступу до міських сервісів із впровадженням електронного документообігу; система електронного квитка на громадський транспорт; поступове впровадження системи Smart city, в яку буде інтегрована система безпечного міста, а ще – цифровізація архіву.

Анатолій Бондаренко наголосив, що Черкаси відкриті й готові до співпраці для цифрової трансформації міста. Особливо міського очільника зацікавили ті пропозиції, які виведуть на новий – вищий рівень надання муніципальних послуг громаді та покращать безпеку в нашому місті.

– Як я і обіцяв, ми продовжуємо працювати над тим, щоб Черкаси увійшли до трійки найкомфортніших міст України! Сьогодні Черкаси стали ще на один крок ближче до цієї мети, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Я впевнений, що за підтримки Валерії Іонан нам вдасться реалізувати вищезгадані амбітні проекти та перетворити Черкаси на одне із найсучасніших та найкомфортніших міст України!

Опісля заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зустрілася із керівниками структурних підрозділів, де більш детально обговорила розвиток електронної інфраструктури Черкас. А заступник міського голови Павло Валенчук, який відповідає за напрямок цифровізації, зробив презентацію готовності Черкаської міської ради до цих змін.

Про це інформують у міській раді.

Залиште коментар