У Черкасах хочуть створити найкращу базу спортивного веслування в Україні (фото, відео)

У Черкасах хочуть створити найкращу базу спортивного веслування в Україні (фото, відео)

Протягом останніх років міська влада Черкас виділяє значні кошти на розвиток спорту у Черкасах. Зокрема, і на розвиток спортивного веслування. І цьогоріч уперше за останні 30 років були надана значна фінансова підтримка на розвиток ДЮСШ з веслування, яка розташована за адресою вул.Гагаріна, 5. Так, були виділені кошти як на оновлення спортивного інвентарю, так і на повну реконструкцію цієї бази – близько 20 млн грн.

У ДЮСШ з веслування працюють секції з каное, байдарки, академічного веслування і веслування на човнах “Дракон”. Покращення матеріально-технічної бази протягом останніх років дозволило збільшити масовість цього спорту у черкасах і залучити більше молоді до занять.

9 квітня школу відвідав міський голова Анатолій Бондаренко разом з заступниками Ігорем Волошиним і Юрієм Ботнарем, а також із депутатами міської ради Іваном Сухарьковим і Ігорем Кривошеєвим. Вони нагородили кращих спортсменів ДЮСШ з веслування  і обговорили плани на розвиток цієї спортивної школи.

“Ми хочемо зробити, щоб ця база з веслування стала одним з найважливіших спортивних обєктів в Україні. Я переконаний, що за такою базою – майбутнє. Черкаси стануть найспортивнішим містом України”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

“Мені приємно, що ті мрії і плани, які ми поставили з міським головою і депутатами, стають реальністю. Ми бачимо, як у ДЮСШ з веслування розвивається матеріально-технічна база. Тож я переконаний, що ми ще прийматимемо тут чемпіонати України і світу з веслування”, – зауважив Ігор Волошин.

Після привітань спортсменів вихованці ДЮСШ спустили човни на воду і продемонстрували свої навички з веслування. Скористався нагодою випробувати новий інвентар і міський голова Анатолій Бондаренко, здійснивши заплив на байдарці по Дніпру.

 

Залиште коментар