У Черкасах хочуть створити патріотичний дитячий парк

У Черкасах хочуть створити патріотичний дитячий парк

Депутати Черкаської міської ради проголосували за створення міського парку патріотичного виховання, де розмістять і дитячий табір. Йдеться про ділянку площею 5,3 га, нині це територія так званої “дачі Андрєєва”, що по вулиці Менделєєва, 4. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Раніше ця територія використовувалася для відпочинку обласної еліти.

Для залучення цієї ділянки для суспільних потреб міста проголосувало 25 депутатів на пленарному засіданні сесії, що відбулося 5 березня.

– У зв’язку зі суспільним резонансом та проектом рішення Черкаської обласної ради стосовно приватизації будівель та споруд на Менделєєва, 4 вирішили створити в цій частині нашого міста – зону відпочинку, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Нині ця земельна ділянка перебуває в довгостроковій оренді в приватного підприємства “Міськбуд – плюс”. Відтак, депутати ухваленим рішенням пропонують припинити відповідну угоду.

Опікуватиметься майбутнім парком комунальне підприємство “Дирекція парків”.

Водночас, депутати доручили департаменту економіки та розвитку звернутися до обласної ради з метою передачі у власність громади міста комунального майна територіальних громад Черкаської області.

Залиште коментар