У Черкасах хочуть запровадити моду на якісну рекламу

У Черкасах хочуть запровадити моду на якісну рекламу

Якою повинна бути зовнішня реклама у Черкасах. Відповідну збірку правил і рекомендацій під назвою «Дизайн-код фасадів міста Черкаси» розробили представники влади і громадськості. Ці правила планують застосовувати при розміщенні та зміні елементів вивіски/ реклами на фасадах в місті, за допомогою яких формується стилістично єдине, комфортне і безпечне міське середовище.

Мета створення цієї збірки – це просвітництво і популяризація хороших вивісок. Адже нині численні таблички, вивіски і покажчики на обмеженій площі роблять сучасні та історичні фасади візуально засміченими, створюють так званий «візуальний шум». Як ідеться у «Дизайн-коді фасадів міста Черкаси», вивіска повинна розміщуватись без порушення композиції, стилістики, декоративного облаштування фасаду. Не допускається більше однієї вивіски/ реклами на одного суб’єкта господарювання.

– Вивіска це обличчя підприємства, вона має бути якісною і привабливою. У нашій організації представники бізнесу можуть отримати безкоштовну допомогу дизайнера із розробки вивіски, – говорить голова ГО «Промолодь» Дарина Подолян.

– У відділі дизайну та реклами міського середовища також безкоштовно допоможуть консультацією, як вписати вивіску в архітектуру, щоб це не зашкодило ні архітектурі, ні бізнесу, – додав керівник відділу реклами та дизайну міського середовища Черкаської міськради Андрій Поліщук.- Передбачаємо на наступний рік створення коміксів, у яких простою і зрозумілою мовою буде пояснюватися продедура правильного оформлення вивісок.

За словами ініціаторів розробки правил розміщення зовнішньої реклами, вони хочуть увести моду на якісну рекламу і понизити градус інформаційного крику.

– За моїми спостереженнями, у Черкасах 40% бізнесу готові змінюватися і дослухатися до рекомендацій. Є ті, які готові змінюватися, але не хочуть починати з себе, а є ті, які не хочуть змінюватися взагалі. Зміна свідомості триватиме не рік і не два, проте поступово, сподіваємося, нам вдасться покращити зовнішній вигляд Черкас, – зауважує Андрій Поліщук.

Збірку «Дизайн-код фасадів міста Черкаси» можна знайти на сайті мерії у розділі «Важливі документи», на сторінці «Вивіска lab» у «Фейсбук», а також завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Ae9aqzDKFaTx2LoLj3FcaIr7sQZXPLzg/view?usp=sharing.

Залиште коментар