У Черкасах комунальники борються зі снігопадом

У Черкасах комунальники борються зі снігопадом

Станом на ранок 13 січня на дорогах Черкас працювали шість солерозкидачів та три комбіновані дорожні машини. Свою роботу ця спеціальна техніка розпочала із 7-ої години. За цей період комунальники використали майже 50 тонн протиожеледної суміші. Про це повідомляють на підприємстві «ЧЕЛУАШ».

Наразі, за словами працівників, обробили автомобільні шляхи на вулицях В’ячеслава Чорновола, Смілянській, Вернигори, Хрещатику, Небесної Сотні, Верхній Горовій, Михайла Грушевського, Пастерівській, Гетьмана Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Свято-Макаріївській, Надпільній, Благовісній, Припортовій, Гагаріна, Капітана Пилипенка, Козацькій, Героїв Дніпра, Сержанта Жужоми, Сержанта Смірнова, Десантників, Хоменка, Чайковського, Одеській, Канівській, Гоголя, а ще – на проспекті Хіміків та бульварі Шевченка.

Нині, аби уникнути ожеледиці, техніка працює на інших вулицях Черкас (за визначеними маршрутами, які охоплюють практично все місто).

Водночас, як пояснює заступник директора із загальних питань Олександр Гуленко, ще близько 80 працівників чистять сніг та проводять посипку пішохідних спусків, перехресть, мостів та зупинок громадського транспорту. Це місця, які недоступні для прибиральної техніки.

Нагадаємо, комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» утримує лише дороги в міст. Натомість дворами та міжбудинковими проїздами опікуються або ОСББ, або управляюча компанія.

Водночас, згідно з Правилами благоустрою Черкас, утриманням та благоустроєм територій підприємств і приватних домоволодінь мають опікуватися їх власники.

Про це інформує пресслужба міськради

Залиште коментар