У Черкасах ліквідували незаконні врізки до зливової каналізації

У Черкасах ліквідували незаконні врізки до зливової каналізації

У Черкасах було ліквідовано кілька незаконних врізок до зливової каналізації, через які неочищені стоки потрапляли у Дніпро. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника Управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу Олександр Позняков.

В квітні 2019 року спеціалісти Держекоінспекції Центрального округу направили листи до Черкаської міської ради про необхідність вжиття заходів реагування відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи», ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та виявлення незаконних підключень до зливової каналізації.

В травні-червні 2019 КП «ЧЕЛУАШ» та КП “Черкасиводоканал” реагуючи на звернення Держекоінспекції проведено роботи та виявлено несанкціоновані підключення фекальної каналізації в колодязь мережі ливневої зливової каналізації по вулицям Пастерівська, №104, 30 років Перемоги 14/1 (автомийки) та М.Залізняка 34/6. Від даних об’єктів неочищені стічні води потрапляли в подальшому до Кременчуцького водосховища. Заданими адресами проведено відключення та бетонування несанкціонованих підключень.

Залиште коментар