У Черкасах медичних працівників привітали з професійним святом

У Черкасах медичних працівників привітали з професійним святом

Напередодні Дня медичного працівника міський голова Анатолій Бондаренко привітав черкаських медиків з їх професійним святом, вручивши почесні відзнаки. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Звертаючись до присутніх у залі лікарів, Анатолій Васильович наголосив на визначальній місії та важливості фаху людей у білих халатах:

– До лікарів кожен з нас звертається к найскрутніші моменти життя і саме робота лікаря нерідко стає вирішальним фактором у боротьбі за здоров’я і життя наших громадян. Ваша праця, шановні медичні працівники, вкрай важка і, дійсно, життєво необхідна і незамінна. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це – найголовніше. Зі свого боку, ми продовжуватимемо опікуватись закладами охорони здоров’я Черкас, аби в усіх лікарнях та поліклініках міста були якісні ремонти та обладнання для комфортного перебування та отримання належних послуг для наших громадян. Бажаємо усім працівникам медичної галузі здоров’я, благополуччя в сім’ях, стабільності і миру в нашому суспільстві. А також – щоб наші лікарі мали змогу повною мірою застосовувати саме в Черкасах свій досвід, знання та вміння в справі захисту здоров’я та життя людей! – відзначив Анатолій Васильович.

Залиште коментар