У Черкасах може змінитися ціна на проїзд у тролейбусах

У Черкасах може змінитися ціна на проїзд у тролейбусах

Виконавчий комітет розглянув проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд в тролейбусах КП «Черкасиелектротранс».

Як пояснила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, у Черкасах розпочинається регуляторна процедура щодо зміни тарифу на проїзд у електротранспорті.
«Спочатку рішення про розгляд проєкту регуляторного акту публікується, потім упродовж місяця міська рада приймає заперечення, пропозиції і обґрунтування. За результатами цього виконавчий комітет приймає рішення безпосередньо про встановлення тарифу на проїзд», – зазначає Ірина Удод.

У проєкті рішення виконкому, який розглядатиметься не раніше, ніж через місяць, пропонується встановити тариф на проїзд у тролейбусах КП «Черкасиелектротранс» у розмірі 5 грн. Також встановлюється вартість довготривалих проїзних квитків на проїзд у тролейбусах. Для громадян пропонується встановити вартість у 250 грн, для підприємств – 376 грн на місяць.

«Хочу наголосити, що поки виконавчий комітет не підвищує тариф на проїзд у тролейбусі. Ухвалене сьогодні рішення означає початок обговорення щодо встановлення нового тарифу», – підкреслив секретар міської ради Юрій Тренкін.

Нагадаємо, нині ціна квитка на проїзд у тролейбусах Черкас нині становить 3 грн.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар