У Черкасах можуть опинитися під забороною білборди Вілкула та Мураєва

У Черкасах можуть опинитися під забороною білборди Вілкула та Мураєва

У Черкасах виконком рекомендуватиме не розміщувати на білбордах рекламні сюжети, які мають образливий, неестетичний та антиукраїнський характер. Відповідну пропозицію обговорили під час засідання Черкаського міськвиконкому.

Бурхливе обговорення викликали питання про внесення змін до рішень виконавчого комітету про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами. У членів виконкому були зауваження щодо неналежного технічного та естетичного стану деяких рекламних конструкцій, а також несвоєчасної сплати за розміщення реклами до бюджету.

– Я неодноразово ставав свідком того, що ті, хто клеять банери на ваші конструкції, залишають після себе сміття. Такого не повинно бути!, – зазначив міський голова.

Представники рекламного бізнесу погодилися усунути ці порушення, а також пообіцяли не розміщувати на білбордах сюжети, які мають образливий і неестетичний характер. І припиняти експонування неоднозначних сюжетів за рекомендацією місцевої влади.

– Пропоную також не розміщувати на бордах рекламу проросійських політиків, діяльність яких має антиукраїнський характер. Приміром, Вілкула і Мураєва. Адже це аморально в умовах російсько-української війни і викликає обурення в багатьох громадян, – запропонував керівник Черкаського Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Рекламісти зазначили, що зможуть не розміщувати таку рекламу, якщо виконком надасть відповідні рекомендації.

Натомість висунули владі свої вимоги. А саме: створити рівні конкурентні умови для ведення рекламного бізнесу у м.Черкаси і привести розміщення реклами у місті згідно затвердженої схеми.

Зрештою виконком надав декілька дозволів на розміщення зовнішньої реклами терміном на 2 роки.

 

Залиште коментар