У Черкасах можуть покращити рух тролейбусу номер 8

У Черкасах можуть покращити рух тролейбусу номер 8

На восьмому тролейбусному маршруті у Черкасах потрібно збільшити кількість рухомих одиниць. Відповідну пропозицію під час ранкової наради озвучила заступник міського голови Людмила Бордунос.

– Люди скаржаться, що не можуть зранку доїхати цим тролейбусом на роботу, а ввечері з роботи, – зазначила Людмила Бордунос.

Директор КП ” Черкасиелектротранс” Петро Кучер зауважив, що дійсно, на цьому маршруті курсує лише одна рухома одиниця із інтервалом година сорок.

– Збільшити кількість тролейбусів на маршруті можна, але для цього потрібне замовлення, а це – додаткові кошти. У нас 15 маршрутів, із них 12 – соціально важливі, там де 1-2 тролейбуси. Для того, щоб збільшувати кількість тролейбусів на цих маршрутах, треба збільшувати асигнування. Якщо ми знімемо транспорт з таких маршрутів, як 7, 7а, 10 і 1, які рентабельні, то в нас зменшиться виручка від платного пасажира. У нас 110 тисяч пільговиків, – сказав Кучер.

Зрештою заступник міського голови Ігор Волошин доручив вивчити це питання і знайти можливість збільшення кількості тролейбусів на 8 маршруті.

Залиште коментар