У Черкасах муніципальний клуб зіграв з легендами українського футболу (фото)

У Черкасах муніципальний клуб зіграв з легендами українського футболу (фото)

19 липня товариський матч на Центральному стадіоні Черкас зіграли МСК «Дніпро» (Черкаси) і ветерани «Динамо» (Київ). Подивитися на непересічну спортивну подію, та ще й безкоштовно, прийшло чимало містян.

Прийшов на стадіон і черкащанин Василь Бабак. На спортивну арену завітав разом із сином.

«Про матч дізнався з засобів масової інформації. Було цікаво подивитися на гру легенд українського футболу. У цій грі для мене не важливо, хто виборе перемогу. Головне, що переможе футбол», – говорить чоловік.

Організувати такий цікавий матч вдалося за підтримки Черкаської міської ради, ВО «Батьківщина» та кандидата у народні депутати по 194 округу Світлани Кузьмінської.

«Я активна футбольна вболівальниця. Часто відвідую футбольні матчі. Моєю улюбленою командою є «Динамо» (Київ). Тому в мене і виникла ідея запросити в Черкаси ветеранів цієї чудової команди. Мені приємно, що в Черкасах спорт розвивається. Хотілося б, щоб це тривало і надалі», – розповіла пані Світлана.

У складі «зіркової команди», яка вийшла на черкаське поле, були Володимир Мунтян, Всеволод Романенко, Володимир Безсонов, Сергій Федоров, Юрій Максимов, Олексій Михайличенко, Геннадій Литовченко, Юрій Калітвінцев, Іван Яремчук, Ігор Костюк, Олег Гусєв, Олександр Заваров, Вадим Євтушенко, Сергій Процюк, Віктор Мороз, Максим Шацьких.

Протягом години вболівальники могли насолоджуватися грою улюблених футболістів. Зрештою гра завершилася нічиєю 3:3. Голи у ворота «динамівців» забили черкаські футболісти Артем Масоха, Володимир Борисенко та Владислав Гарнага. Серед ветеранів результативно зіграли Ігор Костюк та Максим Шацьких.

«Мені дуже приємно, що в нашому місті відбулася така цікава спортивна подія. Черкаси ще раз довели, що недарма претендують на звання спортивної столиці України», – зазначив заступник міського голови, «батьківщинівець» Ігор Волошин.

Під час перерви між таймами серед відвідувачів відбувся розіграш призів – абонементів на домашні матчі футбольної команди МСК «Дніпро» (Черкаси) у чемпіонаті України-2019/2020. По завершенню гри їх вручив переможцям ветеран «Динамо» Іван Яремчук. Також усі охочі мали змогу сфотографуватися зі своїми футбольними кумирами.

Залиште коментар