У Черкасах на Митниці хочуть побудувати пожежне депо

У Черкасах на Митниці хочуть побудувати пожежне депо

Черкаська міська рада планує виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва пожежного депо у мікрорайоні Митниця. Це питання розглянули під час засідання бюджетної комісії під головуванням депутата від ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна.

«Звести пожежне депо планується на Митниці на земельній ділянці у 0,43 га. Цьогоріч хочемо виготовити ПКД і пройти усі необхідні експертизи. Особовий склад буде укомплектований за рахунок ДСНС, також державна служба забезпечить депо технікою. Фінансування та утримання здійснюватиметься за рахунок держави. А ось виділити кошти на будівництво цього депо ми проситимемо міську раду. Його плануємо збудувати з максимально дешевих, легковстановлюваних матеріалів», – розповів депутатам начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Андрій Хижняк.

«Закликаю колег підтримати таку гарну справу, як будівництво пожежного депо на Митниці. Адже цей мікрорайон є одним з найбільш густонаселених у Черкасах. За останні 5 років населення там збільшилося на 3 тисячі осіб. Митниця продовжує і надалі розбудовуватися і розвиватися. Тож ми маємо подбати про безпеку людей», – зазначив голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Остаточне рішення, чи виділяти кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво пожежного депо у мікрорайоні Митниця, мають ухвалити депутати міської ради на найближчій сесії.

Залиште коментар