У Черкасах надають кімнати у гуртожитку соціально-незахищеним містянам

У Черкасах надають кімнати у гуртожитку соціально-незахищеним містянам

Засідання наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках відбулося під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина. На ньому розглянули питання про надання кімнат у гуртожитку за адресою вул.Чорновола 162/3.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

У ньому вивільнилося близько 20 кімнат, які будуть надаватися громадянам, які перебувають на соціальній черзі, громадянам, які опинилися у критичних життєвих ситуаціях та працівникам комунальних підприємств Черкаської міської ради.

«Сьогодні ми розглянули питання про надання таких кімнат медсестрам, самотній людині, багатодітній родині, переселенцям. Чудово, що в міської влади з’явилася така можливість допомогти соціально-незахищеним містянам», – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин.

Як розповіла начальник відділу житлового обліку Олена Мельнишина, кімнати надаються громадянам на правах оренди строком на рік з можливістю продовження строку. Людям потрібно буде лише сплачувати за комунальні послуги.

«Усі питання спочатку ретельно розглядаються комісією, а потім виносяться на розгляд виконавчого комітету», – говорить Олена Мельнишина.

Залиште коментар