У Черкасах нагородили благодійників, які 2,5 місяці годували нужденних гарячими обідами

У Черкасах нагородили благодійників, які 2,5 місяці годували нужденних гарячими обідами

У Черкасах з нагоди Дня захисту дітей нагородили волонтерів та меценатів благодійного фонду «Допоможи ближньому». Протягом 72 днів карантину вони годували гарячими обідами дітей з малозабезпечених родин та самотніх людей.

Проєкт підтримував і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Під час урочистого нагородження благодійників подяками він зазначив:

«Протягом більш, як двох місяців карантину щодня Фонд «Допоможи ближньому харчував понад 800 черкасців, І все завдяки небайдужим людям – благодійникам, волонтерам, меценатам, спонсорам. Саме у День захисту дітей хочу сказати “Дякую!” від імені усієї черкаської громади».

Благодійники підрахували, що за час дії проєкту волонтери розвезли нужденним 52800 гарячих обідів. У цьому було задіяно 183 волонтери та 97 меценатів, які надавали допомогу продуктами харчування, одноразовими ланчбоксами та матеріальною допомогою на придбання всього необхідного. За 72 дні сума витрат становить 1 млн 700 тисяч гривень.

Серед співзасновників і активних учасників проекту – і депутати Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант та Юрій Тренкін.

«Друзі, щиро, від усього сердця – дякуємо усім хто брав участь у нашому з вами благодійному проекті! Цей досвід не порівняти ні з чим на світі. Цю кількість позитивних емоцій, щирості, добра і вдячності просто неможливо виміряти», – підкреслив Юрій Тренкін.

«Ми планували цей благодійний проєкт на період карантину. Тож зараз і сумно, і радісно водночас. Сумно тому, що прийшов час завершувати розпочату добру справу. Радісно тому, що разом ми зробили те у, що з початку не вірилось – ми дійшли до 853 щоденних гарячих обідів для людей, які їх потребують! Проєкт «Допоможи ближньому» довів, що черкасці разом – велика сила!», – зауважив Роман Діскант.

Залиште коментар