У Черкасах не відбулася сесія міської ради

У Черкасах не відбулася сесія міської ради

У обласному центрі не відбулася сесія міськради. На 27 вересня було призначено п’ятдесят восьме позачергове пленарне засідання другої сесії Черкаської міської ради. На ньому мали розглянути близько 700 земельних питань.

Проте за жодне з них не проголосували. Адже кворум не зібрався. У сесійній залі зареєструвалося лише 20 обранців замість необхідних 22. Це обурило і присутніх у залі представників АТОвців, яким мали виділити земельні ділянки, і представників ОСББ, які хотіли, щоб їм місто забезпечило співфінансування.

Міський голова Анатолій Бондаренко так прокоментував ситуацію:

– Напевне, ми вже дійшли до тієї точки, що люди прийшли з плакатом: «Не можете домовитися, ідіть геть!». Це до всіх нас – депутатів і міського голови. Я звертаюся до вас! Давайте складемо повноваження і підемо на вибори. Ми вже всі надоїли громаді міста Черкаси. Не потрібно триматися за мандати, за крісла. Громада повинна ще раз підтвердити, чи вона нам довіряє, і сказати це слово.
Я думаю, нормально було б, щоб Верховна Рада оголосила ці вибори разом з президентськими. Тому що мені вже сьогодні соромно дивитися людям в очі, оскільки ми не збираємося, ми не працюємо, не приймаємо ці рішення, які потрібні сьогодні громаді.

Залиште коментар