У Черкасах немає коштів на безкоштовний інсулін

У Черкасах немає коштів на безкоштовний інсулін

По місту Черкаси закінчились асигнування по державній субвенції на забезпечення інсулінами. Вони закінчуються і в інших містах, повідомляє у фейсбук директор департаменту охорони здоров`я та медичних послуг черкаської міськради Олег Стадник.

“Потрібно до кінця року 5,5 млн. Про потребу вже написані листи в перші дні призначення нового губернатора. Паралельно департамент був змушений повідомити аптеки про неможливість подальших розрахунків, медичні заклади – про припинення виписки рецептів. Грошей, щоб їх оплатити, немає. Закінчились. Про це ми повідомляли всіх, коли побачили затверджену субвенцію в державному бюджеті ще у січні.

Більше того, Постановою Кабміну від 05.03 .2014 року Постанова Кабміну від 17.08.1998 року стосовно інсулінів не застосовується (пільгові рецепти при амбулаторному лікуванні для окремих хвороб).

Простими словами, за кошти міського бюджету безоплатний та пільговий відпуск за рецептами лікарів інсулінів не проводиться.

Це не просто мінне поле, це мінне поле із розтяжками. Це перше домашнє завдання нового уряду. Я сподіваюсь, що їм вдасться справитись. Тільки б пошвидше. Якось зубожіння не повинно тривати так довго, пора вже і покращення відчути”, – написав Олег Стадник.

Залиште коментар