У Черкасах обговорили з громадськістю проект бюджета

У Черкасах обговорили з громадськістю проект бюджета

Учора в міському Будинку культури імені Кулика пройшло публічне обговорення проекту бюджету міста на 2020 рік.

Директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко представила та пояснила присутнім детальну презентацію запланованих видатків на основні галузі життєдіяльності міста.

Чимало запитань прозвучало і від громадськості. Багато з них стосувались покращення інфракструктури нашого міста, його доступності, розвитку міських інфраструктурних проектів, їх попередніх погоджень з громадськістю та обсягів фінансування.

Зокрема, в процесі обговорень присутні дійшли думки, що місту потрібна комплексна Програма зі співпраці з громадськістю та якнайшвидше запровадження механізму публічних консультацій, для того, аби всі «гострі кути» можна було згладжувати не на етапі ухвалення певного рішення, а в процесі роботи над ним.

«Дякую за участь громадськості, керівникам закладів, комунальних підприємств, установ, департаментів та управлінь міськради. Особлива подяка за цікаві та конструктивні зауваження, ідеї та пропозиції!» – підсумував обговорення заступник міського голови Ігор Волошин та закликав присутніх до подальшої роботи над проектом бюджету, який має погодити виконавчий комітет, а вже потім ухвалити відповідне рішення депутати міської ради.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар