У Черкасах оголошено творчий конкурс

На підтримку ініціатив НСЖУ Черкаська обласна організація спілки журналістів оголошує творчий конкурс «Інформаційна передова Черкащини». Про це повідомляє “Вікка” із покликанням на Черкаську обласну організацію спілки журналістів України.

Спілчанський конкурс має на меті відзначити вдалі творчі знахідки черкаських журналістів, які зберігають вірність професії в умовах російської військової агресії, демонструють приклади стійкості та взаємодопомоги. Для участі в конкурсі надсилайте медійні проєкти (статті, сюжети, репортажі, фоторепортажі, програми та інші матеріали різних жанрів), спрямовані на підтримку ЗСУ, волонтерського руху, висвітлення звитяги земляків на передовій, відновлення України, зокрема Черкащини, розвиток її економіки, соціальної сфери, збереження культурних надбань, посилення стійкості місцевих медіа.

Творчий конкурс стартує у Всесвітній день свободи преси, 3 травня, й триватиме до 26 травня 2023 року. Оголошення і відзначення переможців — до 6 червня 2023 року.

Матеріали на конкурс можуть подавати підприємства медіа, місцеві організації НСЖУ, окремі журналісти. Розглядаються публікації, вперше оприлюднені в період від 23 лютого 2022 року до 26 травня 2023 року.

Подаючи матеріали, журналіст або організація усвідомлює, що доробок, який пропонується на конкурс, відповідає професійним та етичним стандартам журналістики. Усі висловлені в матеріалах погляди є позицією їхніх авторів, а не організаторів конкурсу.

Переможці (у розрізі друкованих, електронних та інтернет ЗМІ) отримають дипломи Черкаської обласної організації спілки журналістів, грошові винагороди, пам’ятні подарунки.

Конкурсні матеріали чекаємо до 26 травня 2023 року на електронну скриньку kalunovska_tatiana@ukr.net або за адресою: Черкаська обласна організація спілки журналістів, вулиця Хрещатик, 251, м.Черкаси, 18002.

Довідки за e-mail: kalunovska_tatiana@ukr.net або ra.valentina@gmail.com

Залиште коментар