У Черкасах організували родинне свято

У Черкасах організували родинне свято

Учора на стадіоні «Черкаси-Арена» відбулося справжнє родинне свято, що приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Його ініціювали команада МСК «Дніпро» спільно зі службою у справах дітей. Про це повідомляє преслужба Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Близько 100 вихованців із 15 дитячих будинків сімейного типу, патронатних та прийомних родин не просто змагалися в різних спортивних конкурсах, а чудово провели час разом. 

Родини мали змогу позмагатися у таких видах спорту, як бадмінтон, настільний теніс, флорбол, футбольний дартс та взяти участь у великій сімейні естафеті.

Після завершення змагань міський голова Анатолій Бондаренко та його заступниця Анастасія Чубіна нагородили усіх учасників памʼятними медалями, а переможців – кубкакми. Також кожна сім’я отримала подарунки та смаколики. Далі діти розважилися на пінній дискотеці.

«Приємно, що у такий складний час вдалося подарувати дітям яскраві емоції та щасливі моменти. Дякуємо нашим захисникам, що сьогодні у нас є можливість організовувати такі заходи для них», – відзначила Анастасія Чубіна.

Залиште коментар