У Черкасах перевіряють міські маршрутки на безпечність (відео)

У Черкасах перевіряють міські маршрутки на безпечність (відео)

Відсутність спідометра, аптечки та індивідуально-контрольної книжки водія. Такі порушення зафіксували сьогодні під час рейду працівники Патрульні поліції та Укртрансбезпеки області. Зі слів інспектора патрульної поліції Володимира Бегеби, такі перевірки вони здійснюють у межах місячника безпеки дорожнього руху, який розпочався 1 жовтня. 

Про це інформує UA:Черкаси.

Патрульні розпочинають перевірку на зупинці біля обласної лікарні. Першим зупиняють 4-й маршрут. Переглядають документи водія та справність транспортного засобу.

Поліціанти фіксують перші порушення: відсутність бризковика та індивідуально-контрольної книжки водія.

До пункту перевірки під’їжджають й інші маршрутки. Інспектори порушень в цих транспортних засобах не виявляють.

Маршрутка номер 6. ЇЇ сьогодні перевіряють останньою.

“На одну вісь встановлені шини з різним малюнком, що являється технічною несправністю транспортного засобу” 00:12

Максим Холодков, інспектор Патрульної поліції: “Переобладнання транспортного засобу кількість сидячих місць більша ніж зазначено в технічному талоні, також відсутня аптечка, прострочені медичні препарати. За дане порушення штраф розміром 760 гривень”.

Водій автобуса Валерій Шаповал каже, що про переліченні порушення не знав.

Зі слів інспектора відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції області Володимира Бегеби, за період місячника вони здійснили 6 рейдів. Перевіряли на дотримання законодавства водіїв, які перевозять пасажирів.

“Найпопулярніші порушення – це порушення вимог технічного стану, відсутність брисковиків. Це шини як не відповідають вимогам, це непрацюючі пристрої для переведення в дію аварійних виходів, кнопки за допомогою яких відчиняються двері”.

Сьогодні працівники поліції та управління Укртрансбепеки перевірили 10 автобусів, з них два зняли з маршруту, – додав Володимира Бегеба.

Залиште коментар