У Черкасах під час риболовлі зник чоловік: рибалку вдалося знайти (відео)

У Черкасах під час риболовлі зник чоловік: рибалку вдалося знайти (відео)

У неділю, 8 грудня, в Черкасах під час риболовлі зник 53-річний черкащанин. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції в Черкаській області.

Дружина розмовляла з ним востаннє близько 14-ї години. Після цього, зв’язок із чоловіком втратився, а мобільний відповідав, що абонент поза зоною досяжності. Стривожена найгіршими думками жінка звернулася по допомогу до поліції.

Оперативний черговий спецлінії 102 негайно передав інформацію патрульним роти з обслуговування водних об’єктів області, які терміново вирушили на пошуки людини. Поліцейські обстежували річку, Дніпровські острови, прибережні зони й постійно телефонували на номер чоловіка з надією, що його таки почують. Як на лихо, результатів не було.

На якусь хвилину мобільний зв’язок загубленого з’явився в мережі. Патрульним вдалося дізнатися, що чоловік знаходиться на острові проте, точне місце вказати не може, бо втратив орієнтир в темну пору доби. Врятувало те, що чоловік мав при собі рушницю. Стріляючи вгору, він орієнтував черговий екіпаж на можливе місце свого знаходження.

Відтак, опівночі черкасця знайшли в адміністративних межах села Коробівка, в гумовому човні та з чотирилапим другом.

Обох врятованих поліціянти взяли на борт службового човна й доставили до санаторію ”Світанок”, де на них вже чекали рідні.

Залиште коментар